Ракавица “Predator, blue”

1,900 ден

-Изработена од високо квалитетна ликра во комбинација со ултра тенка кожа
-Специјална мрежна обвивка која спречува потење на раката
-Отвор за прстите
-Прилагодлива обвивка
-Стегач со лепенка
-Боја: сина во комбинација со црна
-Екстра квалитет
-Големина: L/XL

Шифра: 1247

Out of stock

Category: