Ракавица “Dynamic Premium” црна/сива

900 ден

– Зголемена конзистентност
– Изработена од супер мазна и високо еластична ткаенина
– Еколошки материјал кој овозможува циркулација на воздух
– Го спречува потењето на раката
– Нелизгачка гума на од страна на дланката
– Двоен зашиен дизајн
– “Велкро” лепенка
– Состав на материјал: 82% најлон, 18% спандекс

Шифра: 1591 (S/М), 1613 (L/XL)

Category: