Ракавица “Predator black-grey”

2,100 ден

– Изработена од високо квалитетна ликра во комбинација со ултра тенка кожа
– Специјална мрежна обвивка која спречува потење на раката
– Отвор за прстите
– Прилагодлива обвивка
– Стегач со лепенка
– Боја: црна во комбинација со сива
– Големини: S/M , L/XL
– Екстра квалитет

Шифра: 1234 (S/M), 1120 (L/XL)

Category: