Ракавица “Predator Albin Oushan, Teal”

2,100 ден

– Изработена од високо квалитетна ликра во комбинација со ултра тенка кожа
– Најнов дизајн “Albin Oushan” серија
– Специјална мрежна обвивка која спречува потење на раката
– Отвор за прстите
– Прилагодлива обвивка
– Стегач со лепенка
– Боја: тиркизно плава во комбинација со црна
– Големини: L/XL
– Екстра квалитет

Шифра: 1646