Ракавица “Predator Albin Oushan, black”

2,100 ден

– Изработена од високо квалитетна ликра во комбинација со ултра тенка кожа
– Најнов дизајн “Albin Oushan” серија
– Специјална мрежна обвивка која спречува потење на раката
– Отвор за прстите
– Прилагодлива обвивка
– Стегач со лепенка
– Боја: црна во комбинација со тиркизно плава
– Големини: S/M
– Екстра квалитет

Шифра: 1645